By

Teams for Saturday 19th May

1st XI (Away to Lymington) 12:30pm start
H Hammond
MP Heffernan
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
J Paul
B Mortimer
T Salmon
J Ballinger
X Bochereau

2nd Team (Home to US Portsmouth) 1pm start
T Green
A Freeman
A Pearce
M Salmon
J Wright
H Gadsby
L Partner
S Ball
I Carpenter
T Fuller
P Sampson

3rd Team (Home to Old Basing II) 1pm start
I Mason
N Heffernan
E Ballinger
A Wright
E Streek
R Sharratt
T Pascoe
M Ball
S Bridger
S Scott
A Tapp

4th Team (Away to Shalford II) 1pm start
M Green
G Porter
R Crook
A Marshall
J Wills
L Jones
R Van Der Linde
J Porter
A Trim
S Crook
M Bramah

Captains will confirm meet times.

By

Teams for Saturday 12th May

1st XI (Away to Havant) 12:30pm start
Meet tim: 10:45 am
A Hammond
MP Heffernan
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
H Hammond
B Mortimer
T Salmon
J Ballinger
X Bochereau

2nd Team (Home to Longparish) 1pm start
Meet time: 11:30am
T Green
A Postles
J Paul
M Salmon
L Partner
H Gadsby
E Ballinger
S Ball
T Fuller
I Carpenter
S Bridger

3rd Team (Away to Wherwell) 1pm start
Meet time: 11:30am
I Mason
N Heffernan
A Freeman
A Wright
S Scott
M Ball
S Budd
E Streek
T Pascoe
A Tapp
R Sharratt

4th Team (Home to Blackheath III) 1pm start
Meet time: tbc
M Green
G Porter
R Crook
A Marshall
B Gillingham
J Wills
R Van der Linde
J Porter
A Trim
A Wills
L Jones (tbc)

By

Teams for Saturday 28th April

1st XI Friendly (Home to Burridge)
Meet Time: 10:45am
H Hammond
M Marais
D Harris
S Myers (Capt)
M P Heffernan
M J Heffernan
A Postles
T Salmon
X Bochereau
B Mortimer
J Ballinger

2nd XI Friendly (Away to Havant)
Meet Time: TBC
A Pearce
T Green
J Paul
L Partner (capt)
J Wright
E Ballinger
S Ball
I Carpenter
S Bridger
S Scott
E Streek

4th XI League (Home to Headley III)
Meet Time: TBC
A Wright
N Heffernan
R Van De Linde
M Green (capt)
M Ball
J Porter
G Porter
G Parmar
J Wills
R Crook
A Trim

By

Teams for Sat 9th July 2016

1st XI Havant (Away)
Meet Time: 9:30am
A Hammond
D Hutton
S Myers (Capt)
M P Heffernan
R Heywood
A Janmohamed
J Paul
B Mortimer
L Partner
T Salmon
J Ballinger

2nd XI Totton & Eling II (Home)
Meet Time: 11:30am
H Hammond
A Postles
R Anthony
H Gadsby
A Pearce
R Hale
L Hughes
P Sampson
S Ball (Capt)
A Hughes
I Carpenter

3rd XI Oakley (Away)
Meet Time: TBC
T Green
I Mason
N Heffernan
D Evans
D Trim
J Foulkes
S Moody
A Tapp
C Egleston
A Freeman
T Leonard

4th XI Witley II (Home)
Meet Time: TBC
TBC

By

Team selections for Sat 29th August

1st XI – South Wilts (H), 10:45am
A Janmohamed
R Heywood
J Myers
S Myers
M P Heffernan
M J Heffernan
D Bowden
B Mortimer
D Scott
T Salmon
J Ballinger

2nd XI – South Wilts II (A), 10:30am
J Paul
A Postles
R Anthony
D Evans
D Trim
M Salmon
C Pusey
I Carpenter
S Ball
R Pitts Mellan
A Tapp

3rd XI – Steep (H), 12:30pm
L Hughes
N Heffernan
A Pearce
J Penn
G Billington
I Mason
A Freeman
L Partner
W Holmes
T Paul
P Sampson

4th XI – Peperharow (A)
M Ball
S Bramah
J Foulkes
D Artley
M Bramah
R Crook
R Burns
T Leonard
A Trim
A Bayliss
TBC

By

Teams for Saturday 1st August

1st XI v Hampshire Academy (H)
Meet 10:00

A Hammond
R Heywood
J Myers
S Myers
M P Heffernan
M J Heffernan
R Anthony
D Scott
T Salmon
J Ballinger
S Ball

2nd XI v Lymington (A)
Meet 10:20

H Gadsby
H Hammond
J Penn
D Evans
A Postles
A Pearce
J Paul
D Trim
T Paul
C Pusey
B Choularton

3rd XI v Liss (H)
Meet 12:20

L Hughes
G Billington
L Partner
I Cooper
A Freeman
C Hamer
D Artley
W Holmes
M Pein
M Tandy
I Carpenter

4th XI v Kingsley (A)
Meet TBC

M Green
T Green
M Bramah
S Bramah
R Crook
T Leonard
J Porter
R Burns
A Trim
G Harsham
R Sharratt

By

Team selections for Sat 3rd August

1st XI
South Wilts (H)
Meet: 10:00
W Phillips
A Hammond
R Hale
S Myers ©
D Bowden
J Dow
J Austin
M J Heffernan
M Ireson
T Salmon
J Ballinger

2nd XI
Fareham & Crofton (A)
Meet: 10:50
B Kneebone
A Postles
H Gadsby
J Myers
L Hughes
M Salmon
L Partner
D Evans
A Hughes ©
D Scott
T Paul

3rd XI
South Newton (A)
Meet: 11:45
N Heffernan
J Paul
H Hammond
A Pearce
D Trim
J Foulkes
A Jenner
A Gill
B Gillingham ©
A Trim
P Sampson

By

Team selections for Sat 27th July

1st XI
Havant (A)
Meet Time: 9:00am
W Phillips
A Hammond
R Hale
S Myers (C)
D Bowden
R Heywood
M J Heffernan
J Myers
B Mortimer
M Ireson
J Ballinger

2nd XI
Gosport (H)
Meet Time: 11:45am
B Kneebone
J Dow
A Postles
L Hughes
L Partner
H Gadsby
M Salmon
A Hughes (C)
To Salmon
D Scott
T Paul

3rd XI
Hook III (H)
Meet Time : 12:45pm
A Pearce (C)
N Heffernan
I Mason
H Hammond
A Freeman
J Paul
D Evans
B Allen (W/K)
I Carpenter
P Sampson
A Trim