By

Teams for Saturday 25th August

1st Team (Away to Basingstoke & NH) 12:30pm
Meet Time: tbc
MP Heffernan
A Hammond
J Paul
D Harris
S Myers
A Postles
B Mortimer
A Hughes
Dan Scott
J Ballinger
X Bochereau

2nd Team (Home to Hursley Park) 1pm start
Meet time: tbc
H Hammond
T Green
A Pearce
MJ Heffernan
H Gadsby
D Evans
M Salmon
L Partner
Dev Scott
I Carpenter
S Ball

3rd Team (Home to Basingstoke & NH IV) 1pm
Meet time: tbc
I Mason
N Heffernan
A Freeman
J Wright
E Ballinger
T Fuller
M Green
R Sharratt
M Ball
S Bridger
A Tapp

4th Team – No Game

By

3rd Team Selection for Saturday 11th August

3rd Team (Home to Compton & C Ford) 1pm
Meet time: tbc
I Mason
N Heffernan
A Freeman
J Wright
E Ballinger
M Ball
R Sharratt
S Scott
S Bridger
A Tapp
M Mayes

There is no 4th team game this week.

By

Team Selections for Saturday 11th August

1st XI (Away to St Cross) 12:30pm start
Meet Time: tbc
A Gonella
A Hammond
J Paul
S Myers
H Hammond
M Heffernan
B Mortimer
Dan Scott
T Salmon
J Ballinger
X Bochereau

2nd Team (Home to Ropley) 1pm start
Meet time: 11:30am
A Postles
D Evans
A Pearce
M Heffernan
M Salmon
H Gadsby
L Partner
A Hughes
S Ball
Dev Scott
T Fuller

3rd Team (Home to Compton & C Ford) 1pm
Meet time: tbc
TBC

By

Team Selections for Saturday 28th July

1st XI (Away to South Wilts) 11am start
Meet Time: 8:30am
MP Heffernan
A Gonella
A Hammond
D Harris
H Hammond
MJ Heffernan
M Salmon
B Mortimer
Dan Scott
T Salmon
J Ballinger

2nd Team (Home to Hook) 1pm start
Meet time: 11:30am
T Green
A Postles
J Paul
F Egleston
A Pearce
A Hughes
X Bochereau
L Partner
I Carpenter
Dev Scott
S Ball

3rd Team (Home to Overton) 1pm
Meet time: 12:00pm
M Green
N Heffernan
A Freeman
M Ball
M Mayes
E Ballinger
R Van De Linde
R Sharratt
T Paul
D Trim
H Gadsby

4th Team (Away Blackheath III) 1pm
Meet time: tbc
A Trim
J Wills
S Scott
M Bramah
N Vincent
R Wills
J Porter
O Billington
G Billington
S Crook
R Crook

By

Teams for Saturday 14th July

1st XI (Home to Havant) 11am start
Meet Time: 9:30am
MP Heffernan
A Gonella
D Harris
S Myers
J Paul
A Postles
M Salmon
B Mortimer
Dan Scott
T Salmon
J Ballinger

2nd Team (Away to Ryde) 1pm start
Meet time: Lee to confirm
T Green
D Evans
A Freeman
I Mason
Devyn Scott
X Bochereau
L Partner ©
T Fuller
I Carpenter
T Paul
A Hughes

3rd Team (Home to Donnington) 1pm
Meet time: tbc
M Green
N Heffernan
M Ball
J Wright
E Ballinger
G Porter
S Bridger
A Tapp
A Wright
E Streek
R Sharratt

4th Team (Away to Headley III) 1pm
Meet time: tbc
A Trim
R Crook
J Wills
N Craig
R Housley
S Scott
J Foulkes
N Vincent
S Crook
R Van De Linde
W Roberts

By

Teams for the 16th & 17th June

Saturday

1st XI (Away to Hants Academy) 11:00am start
Meet time: tbc
MP Heffernan
A Hammond
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
H Hammond
Devyn Scott
Dan Scott
T Salmon
J Ballinger

2nd Team (Home to Andover) 1pm start
Meet time: 11:30am
A Postles
T Green
J Paul
M Salmon
D Evans
A Freeman
L Partner
X Bochereau
I Carpenter
T Fuller
S Ball

3rd Team (Home to Ashford Hill) 1pm start
Meet time: 12:00pm
I Mason
N Heffernan
E Ballinger
T Paul
R Sharratt
M Green
S Bridger
M Ball
A Trim
A Tapp
R Van De Linde

4th Team – No Game

Sunday

T20 – (Home to Hampshire Academy) 3pm start
Meet time: 1.30pm
A Hammond
M Marais
D Harris
S Myers
H Hammond
MP Heffernan
M Salmon
A Gonella
Devyn Scott
Dan Scott
T Salmon

By

Teams for Saturday 9th June

1st XI (Home to St Cross) 11:00am start
Meet time: 9:30am
MP Heffernan
A Hammond
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
H Hammond
B Mortimer
Dan Scott
T Salmon
J Ballinger

2nd Team (Away to Rowledge) 1pm start
Meet time: 11:15am
A Pearce
A Postles
T Green
J Paul
M Salmon
H Gadsby
L Partner
Devyn Scott
X Bochereau
I Carpenter
T Fuller

3rd Team (Away to Silchester) 1.30pm start
Meet time: 12:00pm
I Mason
N Heffernan
A Freeman
E Ballinger
B Gillingham
D Trim
R Sharratt
S Bridger
M Ball
E Streek
A Tapp

4th Team (Home to Shalford) 1pm start
TBC

If anyone’s circumstances have changed please let Michael Heffernan or your captain know as soon as possible.

By

Teams for Saturday 2nd June

1st XI (Away to New Milton) 11:00am start
Meet time: TBC
A Gonella
A Hammond
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
H Hammond
B Mortimer
T Salmon
J Ballinger
X Bochereau

2nd Team (Home) 1pm start
Meet time: 11.30pm
T Green
A Postles
A Pearce
J Paul
M Salmon
J Wright
H Gadsby
L Partner
M Mayes
I Carpenter
B Gillingham

3rd Team (Home) 1pm start
Meet time: 12:15
I Mason
N Heffernan
A Freeman
E Ballinger
A Wright
R Sharratt
M Green
S Bridger
M Ball
E Streek
A Tapp

4th Team
NO GAME

By

Teams for Saturday 26th May

1st XI (Home to South Wilts) 12:30pm start
Meet time: 10:45 am
A Gonella
MP Heffernan
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
A Hammond
H Hammond
B Mortimer
T Salmon
J Ballinger

2nd Team (Away to Bishops Waltham) 1pm start
Meet time: 11am
T Green
A Postles
A Pearce
J Paul
M Salmon
J Wright
H Gadsby
L Partner
X Bochereau
I Carpenter
T Fuller

3rd Team (Away to Medstead) 1pm start
Meet time: 12:15 at Medstead
I Mason
M Mayes
A Freeman
E Ballinger
F Eggleston
R Sharratt
S Ball
S Scott
S Bridger
M Ball
A Tapp

4th Team (Home to Bramley II) 1pm start
Meeting at French Horn at 12pm or JCG at 12:25
M Green
R Crook
M Bramah
S Bramah
J Wills
L Jones
A Marshall
B Gillingham
R Van Der Linde
T Pascoe
J Porter

By

Teams for Saturday 19th May

1st XI (Away to Lymington) 12:30pm start
H Hammond
MP Heffernan
M Marais
D Harris
S Myers
MJ Heffernan
J Paul
B Mortimer
T Salmon
J Ballinger
X Bochereau

2nd Team (Home to US Portsmouth) 1pm start
T Green
A Freeman
A Pearce
M Salmon
J Wright
H Gadsby
L Partner
S Ball
I Carpenter
T Fuller
P Sampson

3rd Team (Home to Old Basing II) 1pm start
I Mason
N Heffernan
E Ballinger
A Wright
E Streek
R Sharratt
T Pascoe
M Ball
S Bridger
S Scott
A Tapp

4th Team (Away to Shalford II) 1pm start
M Green
G Porter
R Crook
A Marshall
J Wills
L Jones
R Van Der Linde
J Porter
A Trim
S Crook
M Bramah

Captains will confirm meet times.